RESULTATSIDER  ORKLAHOPP 

 

RESULTATER NM SKI

HOPP STOR BAKKE 2004

HOLMENKOLLEN 01.02.04

 

Leder org.komiteen     Roar Gaustad                                           

Rennleder                     John Even Westby                                        

TD                                 Geir Steinar Loeng     Oppland

MD-sjef                        Leif A Rønningen                                        Vestfold

Dommere       

A         Dag Magnusson          Hordaland

B         Tor Nygård                   Buskerud

C         Tor Olsen                      Nord Trøndelag

D         Gunnleik Haugom        Telemark

E          Tor Zachariassen         Troms

HOPP K115

UOFFISIELLE RESULTATER HERRER

 

Pl Nr      Navn                Klubb                                                            Totalpoeng

             Fart  Lng    L-po         A      B      C     D      E  Stilpo  Omg.po

 

1 96       Sigurd Pettersen Rollag & Veggli IL/Flying T Vi                            262,5

               92,4 120,0 69,0         18,5 19,0 19,0 19,0 19,5 57,0      126.0

               92,7 127,5 82,5         17,5 18,0 17,5 19,0 18,5 54,0      136.5

2 93       Lars Bystøl IL Eldar/Kollenhopp                                                      257,4

               92,2 120,0 69,0         19,0 18,5 18,5 18,5 19,0 56,0      125.0

               92,8 123,0 74,4         19,5 19,0 18,0 19,5 19,5 58,0      132.4

3 97       Roar Ljøkelsøy Orkdal IL/Trønderhopp                                           253,8

               92,6 118,5 66,3         19,0 19,0 19,0 19,0 19,5 57,0      123.3

               92,8 122,5 73,5         19,0 19,0 19,0 19,0 19,0 57,0      130.5

4 92       Morten Solem Tronhjems Skikl/Trønderhopp                                253,5

               92,4 119,0 67,2         19,0 19,0 19,0 19,0 19,0 57,0      124.2

               93,0 121,0 70,8         19,5 19,5 19,5 19,0 19,5 58,5      129.3

5 94       Tommy Ingebrigtsen Byåsen IL/Trønderhopp                                248,8

               91,5 117,0 63,6         18,0 17,5 17,5 18,5 18,0 53,5      117.1

               91,8 124,0 76,2         19,0 18,0 18,5 18,5 18,5 55,5      131.7

6 89       Olav Magne Dønnem Øvre Surnadal IL/Trønderhopp    238,3

               92,3 115,5 60,9         17,5 17,0 18,0 18,0 18,5 53,5      114.4

               92,6 120,5 69,9         18,0 18,0 18,0 18,0 18,5 54,0      123.9

7 91       Anders Bardal Steinkjer Skiklubb/Trønderhopp                            236,5

               92,2 117,5 64,5         17,5 18,0 18,0 18,0 18,0 54,0      118.5

               92,6 117,5 64,5         18,5 17,5 17,0 18,0 18,0 53,5      118.0

8 95       Bjørn Einar Romøren Hosle IL/Kollenhopp                                    235,8

               92,2 118,0 65,4         19,0 18,5 19,0 19,0 18,5 56,5      121.9

               92,6 125,5 78,9         12,0   9,5 12,0 11,5 11,5 35,0      113.9

9 90       Henning Stensrud Hurdal IL/Trønderhopp                                      227,6

               91,8 113,5 57,3         18,0 17,5 18,0 18,5 18,5 54,5      111.8

               92,5 116,0 61,8         18,0 18,0 18,0 18,0 17,5 54,0      115.8

10 81     Erik Leine Wangen Vinstra IL/Lillehammerhopp                           213,5

               91,9 102,5 37,5         17,0 17,0 17,0 17,5 17,0 51,0        88.5

               92,1 120,0 69,0         19,0 18,5 18,5 19,0 18,5 56,0      125.0

11 87     Daniel Forfang Tromsø Skiklubb/Trønderhopp                             209,4

               92,7 110,0 51,0         18,0 18,0 18,0 18,0 18,0 54,0      105.0

               93,1 110,5 51,9         17,0 18,0 17,5 17,0 18,0 52,5      104.4

12 83     Håvard Lie Byåsen IL/Trønderhopp                                                203,1

               91,6 101,5 35,7         16,5 17,0 17,0 17,0 17,5 51,0        86.7

               91,5 115,5 60,9         18,5 18,5 18,5 18,5 18,5 55,5      116.4

13 73     Tommy Egeberg Vikersund IF/Lillehammerhopp                         201,2

               91,7 110,0 51,0         17,5 17,5 18,5 17,5 17,0 52,5      103.5

               92,1 106,5 44,7         18,0 17,5 18,5 17,5 17,0 53,0        97.7

14 86     Ole Christen Enger Konnerud IL/Flying Team Vikers    195,3

               92,4 109,0 49,2         17,0 18,0 18,0 17,5 17,5 53,0      102.2

               92,7 104,5 41,1         17,5 17,0 16,5 17,5 17,5 52,0        93.1

15 85     Jon Aaraas Ready/Kollenhopp                                                       194,5

               92,0 102,5 37,5         17,0 17,5 17,5 17,5 17,5 52,5        90.0

               92,3 110,0 51,0         17,5 18,0 18,0 18,0 17,5 53,5      104.5

16 84     Christian Meyer Selbu IL/Trønderhopp                                           186,7

               92,0 104,5 41,1         17,0 17,5 18,0 18,0 18,0 53,5        94.6

               92,3 104,5 41,1         17,5 17,5 16,5 17,0 16,5 51,0        92.1

17 74     Eirik Ulimoen Østre Toten Skil./Lillehammerh                               185,8

               91,4 100,0 33,0         16,5 17,0 17,0 17,5 17,0 51,0        84.0

               92,0 108,5 48,3         17,5 18,0 18,0 18,0 17,0 53,5      101.8

18 78     Håkon Helgesen Gjerstad IL/NTG                                                   184,0

               92,1   99,5 32,1         17,0 17,5 17,0 17,5 17,5 52,0        84.1

               92,0 108,0 47,4         17,5 17,5 18,0 17,5 17,0 52,5        99.9

19 57     Christian K Dahl Skimt IF/NTG                                                        183,5

               90,7 101,5 35,7         17,5 17,5 17,0 17,0 17,0 51,5        87.2

               91,5 106,0 43,8         17,5 17,5 17,5 17,5 18,0 52,5        96.3

20 42     Trond Arild Evensen Hurdal IL/Lillehammerhopp                          182,9

               91,3 100,5 33,9         17,0 18,0 17,5 17,5 16,5 52,0        85.9

               91,7 105,0 42,0         18,0 18,5 18,5 18,0 18,5 55,0        97.0

21 71     Terje Morka Gjerstad IL/NTG                                                           181,5

               91,8   99,0 31,2         16,0 16,5 17,5 15,5 16,0 48,5        79.7

               92,1 108,5 48,3         17,5 18,0 18,0 18,0 17,5 53,5      101.8

22 82     Thomas Lobben IL Moingen/Lillehammerhopp                             181,2

               91,8 100,0 33,0         15,0 16,5 16,5 16,5 17,0 49,5        82.5

               92,6 109,0 49,2         16,0 17,0 16,0 17,0 16,5 49,5        98.7

23 88     Kim Roar Hansen Lier IL/Flying Team Vikersund                         180,4

               92,0 104,0 40,2         17,5 17,5 17,5 17,5 17,5 52,5        92.7

               92,3 101,5 35,7         17,5 17,5 17,5 17,0 16,5 52,0        87.7

24 12     Jostein Smeby Søre Ål IL                                                                178,5

               91,3 103,5 39,3         15,5 16,0 16,5 17,0 17,0 49,5        88.8

               92,5 104,0 40,2         17,0 16,5 16,5 16,5 16,5 49,5        89.7

25 52     Johan Evensen Molde & Omegn/Trønderhopp                             176,6

               91,0   98,5 30,3         17,5 17,0 17,5 17,0 17,0 51,5        81.8

               92,5 106,0 43,8         17,0 17,0 17,0 17,0 16,5 51,0        94.8

26 53     Erik Renmælmo Asker SK/Lillehammerhopp                               171,9

               90,0 100,5 33,9         17,5 17,5 18,5 17,5 17,5 52,5        86.4

               90,2 100,0 33,0         17,5 17,5 17,5 17,5 17,5 52,5        85.5

27 50     Lars Flatla Gran IL/Kollenhopp                                                        168,6

               91,3   98,0 29,4         17,0 17,5 18,0 17,0 16,5 51,5        80.9

               92,8 101,5 35,7         17,5 17,5 17,0 17,0 17,5 52,0        87.7

28 51     Hans Christian Pettersen Spydeberg IL/Lillehammerhopp          161,2

               90,8   97,5 28,5         17,0 16,5 17,0 16,5 17,0 50,5        79.0

               91,5   99,0 31,2         17,0 17,5 16,5 17,0 17,0 51,0        82.2

28 55     Bård Næss Asker SK/Trønderhopp                                               161,2

               91,3   99,0 31,2         16,0 16,0 17,5 16,5 15,5 48,5        79.7

               92,6 100,0 33,0         16,0 16,5 16,0 15,5 16,5 48,5        81.5

30 59     Jonas G Larsen Tomter IL/NTG                                                      161,1

               91,4   98,5 30,3         16,5 16,5 17,0 17,0 17,0 50,5        80.8

               93,0   98,5 30,3         17,0 17,0 16,0 16,0 17,5 50,0        80.3

31 58     Arne Sandsether Røykenhopp/NTG                                                 78,0

               90,9   97,5 28,5         16,5 17,0 16,5 16,5 16,5 49,5        78.0

32 65     Anders Jacobsen Ringkollen Skikl./Flying T Vik                             77,7

               91,1   96,5 26,7         17,0 17,0 17,0 17,5 17,0 51,0       77.7

33 72     Tore S Sneli Nordre Trysil IL                                                              77,6

               91,7   97,0 27,6         16,0 17,0 18,5 16,5 16,5 50,0       77.6

34 37     Anders Vien Bækkelagets Spkl./Kollenhopp                                  75,9

               91,0   95,5 24,9         17,0 17,0 17,5 17,0 17,0 51,0      75.9

35 79     Erik Lyche Solheim Fossum IF/Kollenhopp                                     75,3

               92,1   96,0 25,8         16,5 16,5 16,5 17,0 16,0 49,5      75.3

36 60     Kim Arild Tandberg Vikersund IF/Flying Team Viker                     74,4

               90,6   95,5 24,9         16,0 16,5 17,0 17,0 15,5 49,5      74.4

37 54     Are Bottolfs IL Moingen/Flying Team Vikerer                                  74,0

               91,2   95,0 24,0         16,5 16,0 17,5 17,0 16,5 50,0      74.0

38 44     Gard Sandholt Eidsvold IF/Kollenhopp                                            73,5

               90,9   95,0 24,0         16,5 16,0 17,0 16,5 16,5 49,5      73.5

38 76     Magnus Rostad Orkdal IL/Trønderhopp                                           73,5

               92,4   95,0 24,0         17,0 16,5 16,5 16,5 16,0 49,5      73.5

40 67     Pål Tåsåsen Furnes IL/Hedmarkhopp                                              73,2

               91,3   94,0 22,2         16,5 17,0 17,5 17,5 16,5 51,0      73.2

41 47     Morten Andre B Helland Ski & Fotb.kl. Lyn/Kollenhopp                 73,1

               91,5   94,5 23,1         16,5 17,0 17,0 16,5 15,5 50,0      73.1

42 14     David Andersen Isfjorden IL/NTG                                                      73,0

               91,1   95,0 24,0         15,0 16,5 16,5 16,0 16,5 49,0      73.0

43 64     Marius Johaug Småriset Rælingen Skiklubb                                  72,7

               91,3   96,5 26,7         15,0 15,0 16,0 16,0 14,5 46,0      72.7

44 77     Terje Hilde Asker SK/Kollenhopp                                                     72,6

               92,1   94,5 23,1         15,5 16,5 16,5 17,0 16,5 49,5      72.6

45 75     Erling Enger IF Eiker Kvikk/Flying Team Vik                                   72,0

               91,7   95,0 24,0         15,0 16,0 16,0 16,0 16,0 48,0      72.0

46 69     Ole Kristian Strøm Røykenhopp/Kollenhopp                                   71,6

               91,3   94,5 23,1         16,0 16,0 16,5 16,5 15,5 48,5      71.6

47 48     Christian Aspelund Lommedalen IL/Kollenhopp                             69,6

               91,2   94,5 23,1         15,0 15,5 15,5 16,0 15,5 46,5      69.6

48 80     Morten Gjesvold Hosle IL/Kollenhopp                                               69,3

               92,1   93,5 21,3         16,0 16,0 16,0 16,5 16,0 48,0      69.3

49 68     Jan Ottar Andersen Eggedal IL/Flying Team Vikersund                69,0

               91,2   92,5 19,5         16,5 16,5 16,5 16,5 16,5 49,5      69.0

50 38     Andreas Rein Bækkelagets Spkl./NTG                                            67,6

               90,7   92,0 18,6         16,0 16,5 17,0 16,0 16,5 49,0      67.6

51 56     Henrik Olimb Asker SK/Kollenhopp                                                 66,8

               91,1   93,5 21,3         15,0 15,5 14,0 15,5 15,0 45,5      66.8

52 30     Fredrik Næss Lommedalens IL/Kollenhopp                                    66,6

               91,5   92,0 18,6         15,5 16,0 16,5 16,5 15,5 48,0      66.6

53  6      Anders N. Bolstad Bolstadøyri TL/Trønderhopp                             66,0

               90,8   92,5 19,5         14,0 15,5 15,0 16,5 16,0 46,5      66.0

54 15     Roy Daniel Rosenlund Vallset IL/Hedmarkhopp                             65,6

               91,8   92,0 18,6         14,5 16,0 15,5 15,5 16,0 47,0      65.6

55  8      Vegard Swensen Asker SK/NTG                                                     65,0

               91,1   90,0 15,0         17,0 17,0 16,5 16,5 16,5 50,0      65.0

56 41     Ole Marius Ingvaldsen Steinkjer Skikl./Team Nord-Tr.   64,5

               89,8   90,0 15,0         16,5 17,0 17,0 16,0 16,0 49,5      64.5

57 61     Thomas Andersen Lommedalen IL/Lillehammerhopp     63,4

               91,0   90,5 15,9         16,0 15,5 16,0 16,0 15,5 47,5      63.4

58  5      Gaute Kjellsen IF Ørn/Lillehammerhopp                                           63,2

               91,3   89,0 13,2         16,5 17,0 16,5 17,5 16,5 50,0      63.2

59 23     Tom Hilde Asker SK/Kollenhopp                                                      63,1

               91,3   89,5 14,1         14,0 16,5 17,5 16,5 16,0 49,0      63.1

60 70     Andreas Vilberg IL Jardar/NTG                                                         62,7

               91,6   91,5 17,7         14,5 16,0 15,0 15,5 14,5 45,0      62.7

61 9       Terje Kristian Gustavsen Vivestad IF/NTG                                      62,4

               90,9   90,5 15,9         15,0 15,5 16,0 16,0 15,0 46,5      62.4

62 29     Børge Gellein Blikeng Namsos IL/Trønderhopp                              62,3

               91,4   91,0 16,8         14,0 16,0 15,5 15,0 15,0 45,5      62.3

63 46     Magnus Brevik IL Driv/Kollenhopp                                                    61,1

               90,7   89,5 14,1         15,0 16,0 15,5 16,0 15,5 47,0      61.1

64 62     Heljar Fahle Byåsen Skiklubb/Trønderhopp                                    60,8

               90,4   88,5 12,3         16,5 16,0 16,0 16,5 15,5 48,5      60.8

65 34     Marius Huse Ready/Kollenhopp                                                        60,7

               91,5   89,0 13,2         15,5 16,0 17,0 16,0 15,5 47,5      60.7

66 10     Stig Sørensen Rud Eidsvoll Værk SK/Kollenhopp                         59,7

               91,5   89,0 13,2         14,0 16,0 15,0 16,0 15,5 46,5      59.7

67 43     Kåre Håkon Ryen Kongsberg IF/Lillehammerhopp                        59,4

               90,7   88,0 11,4         15,5 16,5 16,5 16,0 15,0 48,0      59.4

68 27     Simen Sareisian IL Jardar/Kollenhopp                                            59,2

               92,3   89,0 13,2         14,5 16,0 15,0 15,0 16,0 46,0      59.2

69 45     Stig Hommefoss Gjerstad IL/Lillehammerhopp                              58,9

               91,3   88,0 11,4         16,5 16,0 16,0 15,5 15,5 47,5      58.9

70 25     Petter Tenstad Kongsberg IF/NTG                                                   58,4

               91,6   88,0 11,4         15,0 15,5 16,0 15,5 16,5 47,0      58.4

71 63     Svenn Ove Edvardsen Konnerud IL/Flying Team Vikers               57,9

               90,9   88,0 11,4         15,5 15,5 15,5 15,5 14,5 46,5      57.9

72 36     Olav Haugen Hasdal Gjerstad IL/Sørlandshopp                              57,4

               91,7   88,0 11,4         15,0 16,5 16,0 15,0 15,0 46,0      57.4

73 28     Bjørn Ivar Nord IL Moingen/Lillehammerhopp                                  57,2

               91,2   89,0 13,2         15,5 14,5 14,0 15,0 14,5 44,0      57.2

74 20     Erik Holte IL Trysilgutten/Hedmarkhopp                                           56,5

               90,9   87,5 10,5         14,0 16,0 15,5 15,5 15,0 46,0      56.5

74 49     Stian Koll Torpa IL/Odneshopp                                                         56,5

               90,7   87,5 10,5         15,0 15,5 15,5 15,5 14,5 46,0      56.5

76 35     Jørgen Brenne Skogn IL/Trønderhopp                                             54,6

               91,7   87,0   9,6         15,0 15,5 15,0 15,0 14,5 45,0      54.6

77 11     Vegard P Ellingsen Røykenhopp/Flying Team Vikers.                  54,4

               90,3   85,5   6,9         15,5 16,5 16,0 16,0 15,5 47,5      54.4

78 17     Espen Lund Sjetne IL/Trønderhopp                                                  52,5

               91,7   87,5 10,5         14,0 14,0 14,5 14,0 14,0 42,0      52.5

79 21     Magnus Egeberg Trøgstad SK/NTG                                                52,3

               91,6   86,0   7,8         13,5 15,0 15,0 14,5 15,0 44,5      52.3

80 13     Jan Mikael Skjæggestad Lommedalens IL/Lillehammerhopp      51,9

               90,8   85,5   6,9         14,5 15,5 15,0 15,5 14,5 45,0      51.9

81 26     Arne S Sneli Nordre Trysil IL/Hedmarkhopp                                    50,2

               92,0   86,5   8,7         14,0 13,5 13,0 14,0 14,0 41,5      50.2

82 31     Audun J Lutnæs Alvdal IL                                                                   49,8

               90,5   83,5   3,3         16,0 15,5 15,5 15,5 15,5 46,5      49.8

82 32     Thomas Wellen IL Heming/Kollenhopp                                           49,8

               91,6   86,0   7,8         13,5 15,0 14,0 14,5 10,5 42,0      49.8

84 24     Ole Kristian Ramstad Sigdal Skikl./Flying Team Vike   48,7

               91,5   84,0   4,2         14,0 15,0 16,0 14,5 15,0 44,5      48.7

85 16     Truls Altenborn Tomter IL/Lillehammerhopp                                    46,6

               91,5   82,0   0,6         14,5 16,0 15,0 15,5 15,5 46,0      46.6

86 22     Andreas Kjensli IL Driv/NTG                                                              46,1

               91,0   82,0   0,6         14,5 15,5 15,5 15,0 15,0 45,5      46.1

87 18     Knut Lundeberg Kviteseid IL/Team Telemark                                 45,7

               90,3   81,5  -0,3         15,0 15,5 16,0 14,5 15,5 46,0      45.7

88  7      Kenneth Klette IL Vargar/Vossahopp                                               34,3

               91,1   76,0 -10,2        13,5 15,5 14,5 15,5 14,5 44,5        34.3

89 19     Atle Hagelund Vang Skil.f./Hedmarkhopp                                       32,2

               91,0   76,5   -9,3        12,5 14,5 14,0 14,0 13,5 41,5        32.2

 

 

HOPP K115

UOFFISIELLE RESULTATER DAMER

Pl Nr      Navn                Klubb                                                            Totalpoeng

             Fart  Lng    L-po         A      B      C     D      E  Stilpo  Omg.po

 

1 3          Annette Sagen Remma IL / Trønderhopp                                      251,9

               94,5 120,5 69,9         17,5 16,5 16,5 16,0 17,5 50,5      120.4

               96,5 127,5 82,5         16,5 16,5 16,0 16,0 17,0 49,0      131.5

2 2          Henriette Smeby Søre Ål IL/NTG                                                    193,6

               93,2 101,0 34,8         16,5 17,0 18,0 17,0 17,0 51,0        85.8

               95,7 113,5 57,3         17,0 17,5 16,5 17,0 16,5 50,5      107.8

3 1          Line Jahr Vikersund IF/Lillehammerhopp                                      175,9

               94,2 100,5 33,9         16,5 16,5 15,5 16,0 16,5 49,0        82.9

               97,0 105,0 42,0         16,5 17,0 17,0 17,0 17,5 51,0        93.0

 

Tilbake til Resultater hopp sesongen 2003/04